شیمی تجارت مهام بزرگترین وارد کننده و تامین کننده مواد شیمیایی در کشور

شرکت شیمی تجارت مهام با بیش از ۳۰ سال تجربه با هدف  تامین مواد اولیه شیمیایی صنایع  مختلف کشور فعالیت خود را گسترش داده است .  مجموعه شیمی تجارت مهام بعد از کسب تجربه بالا و دریافت نمایندگی برندهای معتبر جهانی امروز به یکی از بزرگترین شرکت های وارد کننده مواد شیمیایی در کشور تبدیل شده است . تامین مواد اولیه شیمیایی صنایع زیربنایی کشور امروزه به یکی از مهمترین فعالیت شرکت شیمی تجارت مهام تبدیل شده است.

بر اساس تصمیمات مدیران ارشد این شرکت در سال جهش تولید هدف بر تامین مواد شیمیایی صنایع کشور با بهترین کیفیت از برندهای برتر جهانی می باشد . امیدواریم در این راستا خداوند منان ما را هدایت فرماید تا بتوانیم خدمات ارزنده ای را برای جامعه ارائه نماییم .

مشتری مداری

منبع تامین کننده : همکاری مجموعه شیمی تجارت مهام با معتبرترین شرکت های بین المللی موجب تامین محصولات در کمترین زمان و بالاترین کیفیت بر اساس استاندارد های کیفی و ایمنی به تمام نقاط کشور شده است

مشاوره فنی

مشاوره فنی و خرید : ارائه بهترین خدمات و عرضه بهترین و با کیفیت ترین محصول در استاندارد جهانی اولویت اصلی شرکت شیمی تجارت مهام می باشد ؛ کارشناسان ما از زمان خرید تا تحویل محصول در کنار مشتریان قرار دارند و راهنمای آنها می باشند .

مهندسی خرید

ارائه منبع و مهندسی خرید : کارشناسان فروش مجموعه شیمی تجارت مهام بر اساس نیاز مشتریان بهترین منابع تامین از نظر کمی و کیفی و قیمت مناسب را شناسایی و در اسرع وقت محصول مد نظر مشتری را با استاندارد های ایمنی در اختیار مشتری قرار می دهند